Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

(29. 08. 2014) 19. augusta 2014 navštívili Osadné významné osobnosti televízie Markíza: generálny riaditeľ Matthias Settele s manželkou Gerdou, riaditeľ spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča, hovorkyňa Táňa Tóthová a asistentka generálneho riaditeľa Zuzana Kostrabová. Do našej obce zavítali v rámci služobnej cesty po východnom Slovensku, počas ktorej navštevovali svojich regionálnych reportérov a zaujímavé miesta tohto regiónu. Je nám veľkou cťou, že sa naša obec dostala medzi body záujmu týchto významných, ale veľmi milých ľudí. V obci sa hostia stretli s Ing. Jurajom Lukáčom, náčelníkom Lesoochranárskeho zoskupenia VLK a miestnym pravoslávnym kňazom Petrom Sorokom. Navštívili samozrejme aj najdôležitejšiu pamiatku Osadného – kryptu vojakov z I. svetovej vojny a spoločne sme sa boli pozrieť aj v drevenom chráme sv. archanjela Michala v Ruskom Potoku. Príjemne strávený deň ukončili v Osadnom pri tatarčaných pirohoch od pani Dáše Lukáčovej a balkánskej káve na tunajšej pravoslávnej fare.

Boh všetko riadi a aj návšteva takých významných osobností v takej malej dedinke „na konci sveta“ určite mala nejaký význam. Veríme, že prinesie svoje plody počas ďalšej spolupráci.

prot. ThDr. Peter Soroka, PhD.

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

 

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom

Predstavitelia televízie Markíza v Osadnom